W dniach 11–13 maja odbędzie się egzamin ósmoklasisty. ✍️📚 . Autobus z Sarn wyjedzie ok. godz. 8:00.
Informujemy, że dni 11–13 maja są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych i dla uczniów klas I–VII oraz Oddziału Przedszkolnego.
Przypominamy również, że zaraz po egzaminach, tj w czwartek – 14 maja – uczniowie w ramach zajęć Klubu Odkrywców Robotyki oraz Klubu Młodego Programisty, realizowanych w projekcie „Rozwój kompetencji w gminie Ułęż”, wyjeżdżają na wycieczkę do Warszawy. 🚌
Wyjazd zaplanowany jest na godz. 7:00 rano, dlatego prosimy o punktualny przyjazd do szkoły.



