Wycieczka do Warszawy

15 czerwca uczniowie klas młodszych oraz dzieci z oddziału przedszkolnego wyruszyły na wycieczkę do Warszawy. Uczniowie pod opieką wychowawczyń oraz pani przewodnik zwiedzali Stare Miasto, spędzali czas w Manufakturze Cukierków poznając tajniki powstawania słodyczy na bazie naturalnych produktów i barwników oraz warsztatach wykonując własny produkt, który zabrały ze sobą do domu . Kolejnym punktem wycieczki było Centrum Nauki Kopernik, gdzie dzieci uczyły się poprzez zabawę i doświadczanie czegoś nowego. Nieodzownym punktem wycieczki była wizyta w McDonaldzie gdzie można było zjeść ,,coś”, co dzieci lubią najbardziej.
Konkursy wiedzy o stolicy przygotowane przez panią przewodnik to również mocna strona naszych uczniów. Wszyscy łącznie z przedszkolakami umieli odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Tempo całej wycieczki nadawali przedszkolacy, a w szczególności Maja Kołodziej wraz z Mamą (nasza dzielna uczestniczka która pomimo wady serduszka bardzo chciała być na takiej wycieczce), któremu starsi uczniowie z wyrozumiałością i tolerancją podporządkowali się.
Swoim zachowaniem podczas wyjazdu nasi uczniowie zdobyli ogromną sympatię pana kierowcy oraz pani przewodnik.
Także my – Wychowawczynie i jednocześnie opiekunki nad dziećmi podczas tego wyjazdu jesteśmy dumne z postawy jaka zaprezentowały nasze DZIECI.
Zobaczcie jak było … 😉
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.