ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY I

27 października 2021r. w murach naszej szkoły odbyła się podwójna uroczystość – ślubowanie uczniów klasy pierwszej połączona z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.

Na początku uczniowie klas starszych przedstawili krótki program artystyczny, w którym podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za trud i pracę, którą codziennie wkładają w naukę i wychowanie młodego pokolenia. Następnie Dyrektor szkoły p.Robert Pyrka i Wójt Gminy Ułęż p. Barbara Pawlak wręczyli nagrody za wzorową pracę w roku szkolnym 2020/2021 nauczycielom i pracownikom obsługi życząc jednocześnie dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Drugą część uroczystości poprowadzili uczniowie klasy I pod kierunkiem wychowawczyni p. Moniki Maszkiewicz. Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności recytując piękne wiersze, tańcząc i śpiewając.                            Następnie złożyli ślubowanie, a Pan Dyrektor dokonał symbolicznego pasowania na pełnoprawnych uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Białkach Dolnych.

Kochane pierwszaki!
Życzymy Wam, aby pobyt w szkole był najpiękniejszą przygodą – pełną samych najlepszych ocen i wzorowego zachowania. Niech szkoła będzie dla Was miejscem, w którym zawsze będzie czuli się dobrze i bezpiecznie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.